“DOLI DIELLI…”/ Edhe pse në kohë me shi, Ardit Gjebrea e shijon detin në këtë formë (FOTO) – AlpeGossip
“DOLI DIELLI…”/ Edhe pse në kohë me shi, Ardit Gjebrea e shijon detin në këtë formë (FOTO)

“DOLI DIELLI…”/ Edhe pse në kohë me shi, Ardit Gjebrea e shijon detin në këtë formë (FOTO)

Temperaturat tepër të larta në fundin e muajit korrik kanë sjellë këto ditë rreshje shiu në të gjithë vendin, përfshirë këtu edhe zonat bregdetare.
Moti i paqëndrueshëm duket se i ka prishur planet e të gjithë pushuesve, përfshirë këtu edhe personazheve të njohur të cilët janë duke shijuar jugun e Shqipërisë.
Edhe moderatori i njohur, Ardit Gjebrea duket se ka provuar të njëjtin fat pasi aktualisht ai ndodhet në Sarandë.
“Doli dielli”, ka shkruar Arditi në foton ku shfaqet në mes të detit dhe i është gëzuar rrezeve të sotme.
Ndonëse moti pritet të jetë i paqëndrueshëm, me siguri të gjithë do ta gjejnë një menyrë se si të argëtohen dhe t’i shijojnë pushimet e tyre.

View this post on Instagram

Doli dielliiiiii ✌🌞

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on