"TË DUA GRUJA JEM"/ Alban Ramosaj skuqet teksa flet për për lidhjen me Niki Delijorgjin (FOTO) - AlpeGossip
“TË DUA GRUJA JEM”/ Alban Ramosaj skuqet teksa flet për për lidhjen me Niki Delijorgjin (FOTO)

“TË DUA GRUJA JEM”/ Alban Ramosaj skuqet teksa flet për për lidhjen me Niki Delijorgjin (FOTO)

Alban Ramosaj së fundmi është vënë në qëndër të vëmëndjes së media rozë.

Shkak është bërë fjalia që ai i shkroi modeles së njohur Niki Dlijorgji.

Niki Delijorgji u shpreh se Albani ia ka dedikuar këngën asaj dhe vetë këngëtari e konfirmoi.

Madje Albani e thirri Nikin “Të dua shumë gruja jem”.

Image

Alban Ramosaj  nuk e ka konfirmaur lidhjen e tij por ditë më parë deklaroi së është në një lidhje dashurie  por nuk dëshiron ta bëjë publike dhe kërkoi që ta lejojnë ta shijojë privatisht.

I ftuar ditën e djeshme në programin e mbasites ‘Rudina’ moderatorja e ‘ngacmoi’ sërish këngëtarin për marrëdhënien që kishte me modelen, dhe nëse kishte apo jo diçka mes tyre.

“Nikin e njoh që para shumë vitesh, është një vajzë shumë e talentuar dhe muzikalisht, gjë që ende nuk është ekspozuar, por ne jemi duke punuar në studio për këngët e saj. Kemi një shoqëri shumë shumë të mirë, të pastër dhe prej një shakaje të brendshme në rrethit tonë, na kanë shpallur burrë dhe grua. Por është komplet një shaka”, u përgjigj Albani ndaj pyetjeve ngacmuese.

Megjithatë Rudina nuk e la me kaq.

“Ty të ka rënë në kokë për Nikin, njeriu kur është i dashuruar nuk e mbulon dot”, i tha ajo.

Këngëtari tregoi një nga ’emojit’ me zemra që kishte në tavolinë duke na lënë të dyshojmë se ka diçka më shumë se thjesht shoqëri.

Image