BEATRIX RREZIKON ELEMINIMIN/ Dalina Buzi: E tmerrshme se si një Shqipëri e tërë iu gëzua nominimit të saj – AlpeGossip
BEATRIX RREZIKON ELEMINIMIN/ Dalina Buzi: E tmerrshme se si një Shqipëri e tërë iu gëzua nominimit të saj

BEATRIX RREZIKON ELEMINIMIN/ Dalina Buzi: E tmerrshme se si një Shqipëri e tërë iu gëzua nominimit të saj

Opinionistja e Big Brother VIP, Dalina Buzi kak deklaruar se është e tmerrshme se si një Shqipëri e tërë është gëzuar për nominimin e Beatrix. Teksa mbrëmë është eliminuar Xheisara dhe Dagz-i u eliminuan, tre banorë të tjerë u nominuan, midis tyre ishin Einxhel, Donaldi dhe Beatrixa, ku njëri nga të tre do të eliminohet. E nominimi i Beatrixës ka ngjallur reagime të shumta.triksa2

‘Është e tmerrshme se si të gjithë ishin gëzuar për nominim e saj. Në Shqipëri ka marrë shumë vëmendje ky spektakël dhe disa nga personazhet aty janë shumë të fortë’, ka thënë ajo në intervistë. Ajo gjithashtu ka thënë se duhet të mësohemi që mos të gjykojmë të tjerët dhe veprimet e tyre. Beatrixa për herë të parë ndodhet në nominim.