KANYE WEST HABIT ME DEKLARATËN E TIJ/ Shikoj porno edhe pse jam i martuar me Kim Kardashian – AlpeGossip
KANYE WEST HABIT ME DEKLARATËN E TIJ/ Shikoj porno edhe pse jam i martuar me Kim Kardashian

KANYE WEST HABIT ME DEKLARATËN E TIJ/ Shikoj porno edhe pse jam i martuar me Kim Kardashian

Kanye West gjithmonë është i paparashikueshëm. Në një intervistë për “Jimmy Kimmel Live” ai ka rrëfyer se është shumë i lumtur me martesën e tij dhe me Kim Kardashian , por ende sheh porno.

 

Kanye mund të ketë dy vajza North dhe Çikago edhe gruan e tij Kim Kardashian West, por kjo nuk do të thotë se ai do ndalonte së pari vajza të tjera në Internet.

 

Sipas reperit të njohur kjo nuk është aspak një gjë e gabuar apo për t’u paragjykuar.

 

Gjithashtu ai në intervistë ka folur për problemet e tij mendore dhe ka pranuar se ka vuajtur nga depresioni dhe se është bi-polar. Kanye ka shtuar se në të kaluarën ka menduar që të kryejë vetëvrasje.