HAILEY FESTON DITËLINDJEN/ Dhurata e çmuar që mori nga Justin Bieber (FOTO) – AlpeGossip
HAILEY FESTON DITËLINDJEN/ Dhurata e çmuar që mori nga Justin Bieber (FOTO)

HAILEY FESTON DITËLINDJEN/ Dhurata e çmuar që mori nga Justin Bieber (FOTO)

Modelja e famshme Hailey Baldwin ka festuar 22 vjetorin e lindjes.

Në ditën e veçantë të saj, ajo mori një dhuratë të çmuar nga bashkëshorti Justin Bieber.

Një varse me diamante me emrin ‘Bieber’.

Modelja tregoi suprizën në një postim në InstaStory ku ndau edhe disa momente nga ditëlindja me Justin.

Hailey dhe këngëtari u martuan në shator dhe ajo ndryshoi emrin e saj ligjor në “Hailey Rhode Bieber”.

Gjithashtu modelja e ndryshoi mbiemrin edhe në rrjetet sociale nga Baldwin në Bieber.