AS PRIFTI E AS “LALI ERI”/ Ja kush ia bëri celebrimin këtyre VIP-ave (FOTO) – AlpeGossip
AS PRIFTI E AS “LALI ERI”/ Ja kush ia bëri celebrimin këtyre VIP-ave (FOTO)

AS PRIFTI E AS “LALI ERI”/ Ja kush ia bëri celebrimin këtyre VIP-ave (FOTO)

Në dasmën e Jonidës dhe Besnikut kishte shumë gjëra të veçanta, por ajo që mban kurorën është celebrimi i çiftit nga Elvana Gjata, mikesha e ngushtë e Jonidës.

Një celebrim të tillë nuk e kemi parë shpesh sepse pjesa më e madhe e VIP-ave janë celebruar nga një prift ose nga lali Eri.

Këtë fenomen e shpjegojmë me faktin se shoqëria e vajzave është aq e ngushtë sa që të tilla çështje të rëndësishme, ato ja besojnë njëra-tjetrës.

Diçka të tillë e kemi parë dhe në dasmën e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços. Rolin e priftit atëherë e luajti Lori Hoxha, motra e Sarës dhe njëkohësisht mikesha e ngushtë e Ledionit. /AlpeGossip.al