SERENATË ME NOTA HUMORI/ Rezarta tregon ç’ndodh brenda familjes së Amit dhe Ermalit (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
SERENATË ME NOTA HUMORI/ Rezarta tregon ç’ndodh brenda familjes së Amit dhe Ermalit (FOTO+VIDEO)

SERENATË ME NOTA HUMORI/ Rezarta tregon ç’ndodh brenda familjes së Amit dhe Ermalit (FOTO+VIDEO)

Mbrëmë Ami dhe Ermali kanë mirëpritur në shtëpinë e tyre Rezarta Shkurtën. Së bashku ata po realizojnë një projekt që vjen së shpejti për Krishtlindje e ku do bëjnë pjesë edhe Joeli me Sian.

Rezarta ka publikuar dy video nga shtëpia e Ermalit ku në videon e parë shihet producenti teksa i dedikon një serenatë Rezartës me nota humori. Ami dhe Rezarta dëgjohen duke qeshur me serenatën ndërsa Sia dhe Joeli kërcejnë.

Në videon e dytë Ermali është veshur si babagjysh dhe tremb vogëlushët duke shkaktuar shumë të qeshura.

“Serenata me? e bukur qe? me? kane? dedikuar. Mbre?me? tek familja e bukur e Amit & Ermalit ku te qeshurat me shpirt nuk i shmang dot”, shkruan Rezi krah videove.