“KRENARE PËR TY”/ Fifi publikon FOTON e të atit në frontin e parë të luftës kundër COVID-19 – AlpeGossip
“KRENARE PËR TY”/ Fifi publikon FOTON e të atit në frontin e parë të luftës kundër COVID-19

“KRENARE PËR TY”/ Fifi publikon FOTON e të atit në frontin e parë të luftës kundër COVID-19

Këngëtarja Filloreta Raci ose siç e njohim të gjithë Fifi është një nga artistet më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan foto nga përditshëria e saj me ndjekësit.

Së fundmi në Instastory këngëtarja ka filmuar një pjesë të lajmeve ku shfaqet babai i këngëtares, i cili është pjesë e uniformave të bardha dhe prej disa muajsh qëndron në frontin e parë të luftës kundër Covid-19.

Dhe nuk kishte sesi këngëtarja mos ndihej kaq krenare për babain e saj.

“Shumë krenare për ty” shkruan ajo krahas fotos së publikuar.

135856121_697773827578576_4103293131643409239_n.jpg