Dafina publikon foton prekëse, shfaqet më e mallëngjyer se kurrë. Shikoni çfarë thotë (FOTO) – AlpeGossip
Dafina publikon foton prekëse, shfaqet më e mallëngjyer se kurrë. Shikoni çfarë thotë (FOTO)

Dafina publikon foton prekëse, shfaqet më e mallëngjyer se kurrë. Shikoni çfarë thotë (FOTO)

Vetëm pak ditë më parë ajo festoi ditëlindjen ku mbushi 29 vjeç.

Ndoshta kishte menduar ndonjë festim të thjeshtë, por partneri i saj, motra dhe miqtë i kishin organizuar një festë surprizë. Surpriza e bëri Dafina Zeqirin të ulej në gjunjë nga emocionet.

Me një fotografi mjaft prekëse të ndarë nga festa, duke u përqafuar me motrën, sot i falenderoi të gjithë për urimet dhe krah fotos shkruan:

“Dëshiroj t’ju falenderoj shumë çdonjërin për të gjitha urimet e ditëlindjes, nga miqtë, familja, nga çdonjëri që dërgoi dashuri. Ju vlerësoj të gjithëve.