“NUK MARR FRYMË”/ Antonela zbulon se ka bërë operacion hundën dhe veshët: Kanë marrë formën… – AlpeGossip
“NUK MARR FRYMË”/ Antonela zbulon se ka bërë operacion hundën dhe veshët: Kanë marrë formën…

“NUK MARR FRYMË”/ Antonela zbulon se ka bërë operacion hundën dhe veshët: Kanë marrë formën…

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Antonela Berisha, ka zbuluar së fundmi se ka bërë dy ndërhyrje në pamjen e saj. Teksa ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit, ajo ka treguar se ka operuar hundën dhe veshët.

“Ku e ke bërë hundën lol? Ndonjë rekomandim?”, i shkruan një ndjekëse, të cilës Antonela nuk nguroi aspak që t’i kthente përgjigje. Ajo tregoi se është e kënaqur me rezultatin e hundës, por ende nuk merr frymë mirë. Ndërsa shprehet se ka operuar edhe veshët që tashmë kanë marrë formën që kanë pasur

“Nuk marr frymë mirë”/ Antonela zbulon se ka

Si pasojë, Antolena shprehet se nuk do e tregojë vendin ku ka bërë operacionet, pasi nuk dëshiron që të influencojë njerëz që të shkojnë në një vend ku ajo nuk është e kënaqur.

“Nuk marr frymë mirë”/ Antonela zbulon se ka

“Më keni pyetur shumë për hundën. Nuk dua ta them emrin sepse nuk e meritojnë. Kam operuar edhe veshët që më janë kthyer siç i kisha, pra i bie që kam bërë një operim të pa suksesshëm. Sa i përket hundës jam shumë e kënaqur me formën, por nuk marr frymë mirë akoma. Nuk dua të influencoj njerëz të shkojnë në një vend ku nuk jam e kënaqur”, ka treguar Antonela.

“Nuk marr frymë mirë”/ Antonela zbulon se ka