U KRITIKUA PËR DHËNIE INFORMACIONI NGA JASHTË/ Reagon Mozzik: Ti vjen nga Vlora… – AlpeGossip
U KRITIKUA PËR DHËNIE INFORMACIONI NGA JASHTË/ Reagon Mozzik: Ti vjen nga Vlora…

U KRITIKUA PËR DHËNIE INFORMACIONI NGA JASHTË/ Reagon Mozzik: Ti vjen nga Vlora…

Në puntatën e rradhës së “Big Brother VIP Albania” banorët u surprizuan  nga reperi i njohur, Mozzik. Ai dha performancën e tij në fund të mbrëmjes.

Por gjatë qëndrimit të tij brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Mozzik shprehu hapur suportin për Donaldin, duke i uruar fitoren.

Edhe pse u kritikua se po jep informacion nga jashtë, duket se reperi nuk është shqetësuar shumë nga këto debatet e krijuara, duke shprehur edhe një herë mbështetjen për aktorin e humorit.

Ai ka publikuar një së fundmi një “story” në llogarinë e tij të “Instagram”, ku uron fitoren e Donaldit dhe deklaron se po e pret nga jashtë.

“Ti vjen nga Vlora, o vlla, ngrite edhe një herë Flamurin si duhet. Të përqafoj e të pres jashtë! King Donaldi!”, ka shkruar reperi i njohur.

U kritikua për dhënie informacioni nga jashtë, reagon Mozzik: Ti