Bes Kallaku shkakton të qeshura me babutën e radhës! E quan Ijen me këtë emërtim që me siguri dhe ju e keni menduar…(FOTO) – AlpeGossip
Bes Kallaku shkakton të qeshura me babutën e radhës! E quan Ijen me këtë emërtim që me siguri dhe ju e keni menduar…(FOTO)

Bes Kallaku shkakton të qeshura me babutën e radhës! E quan Ijen me këtë emërtim që me siguri dhe ju e keni menduar…(FOTO)

Ai është një nga personazhet më të spikatur kur flasim për humor dhe dozat e batutave të tij shkaktojnë gjithmonë të qeshura të shumta.

Së fundmi përsëri me postimet e tij në Instagram, Besi ka vendosur ta quajë Ijet e tij me një emërtim të një personazhi shumë popullor që me siguri ju e njihni.

“Me John Cena-n e Bubqit”, shkruan Besi në foton e postuar ku shfaqet së bashku me Ijen.

Me siguri po qeshni me të madhe! Besi gjithmonë me shakatë e tij di si të na e rregullojë ditën…