Dafina Zeqiri i ndezi të gjithë me foton e fundit! Shfaqet topless, duke mbuluar gjoksin me… (FOTO) – AlpeGossip
Dafina Zeqiri i ndezi të gjithë me foton e fundit! Shfaqet topless, duke mbuluar gjoksin me… (FOTO)

Dafina Zeqiri i ndezi të gjithë me foton e fundit! Shfaqet topless, duke mbuluar gjoksin me… (FOTO)

Pas një mungese të gjatë me postime hot, Dafina sapo e publikoi një të tillë në Instagramin e saj.
Këngëtarja prej kohësh ndodhet në Amerikë ku po punon për një karrierë ndërkombëtare dhe nuk ishte aq aktive në rrjetet sociale. Por fotot e fundit shënojnë një rikthim të zjarrtë të saj. Këngëtarja shfaqet në këtë foto e zhveshur, duke mbuluar gjoksin me duar. Ndonjë paralajmërim për ndonjë projekt të ri?

Pretty little bird, pretty little bird… You still ain't scared of no heights – sza

A post shared by DAFiNA (@dafina.zeqiri) on