4 MIJË…/ Zbulohet çmimi marramendës i fustanit të Marinës që na “fiksoi” të gjithave (FOTO) – AlpeGossip
4 MIJË…/ Zbulohet çmimi marramendës i fustanit të Marinës që na “fiksoi” të gjithave (FOTO)

4 MIJË…/ Zbulohet çmimi marramendës i fustanit të Marinës që na “fiksoi” të gjithave (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme Marina Vjollca u shfaq në “Klanifornia”, e veshur me të kuqe, një ngjyrë që i shkonte shumë dhe ishte përshtat për “Shën Valentinin”. Moderatorja mori të gjithë vëmendjen me pamjen dhe në rrjete sociale u komplimentua shumë.

Mirëpo ky fustan ka një çmim marramendës dhe është i dizenjuar nga “Dolce & Gabbana”.

“Iconstyle.al” ka zbuluar nga një kërkim online se fustani i Marinës vlen minimumi 4 mijë dollarë.

Madje këtë fustan e kanë veshur edhe yje botërorë si Katy Perry apo Emilia Clarke.