“TË PASKA ÇU KARANTINA…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat “thumbojnë” VIP-at (FOTOT) – AlpeGossip
“TË PASKA ÇU KARANTINA…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat “thumbojnë” VIP-at (FOTOT)

“TË PASKA ÇU KARANTINA…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat “thumbojnë” VIP-at (FOTOT)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Luana Vjollca ka postuar në llogarinë e saj në instagram disa foto ku duket mjaft tërheqëse.  Fotoja më e fundit nuk ju ka shpëtuar komenteve të ndjekësve të saj. Komenti thumbues ishte nga ndjekësja e sja ku i shkruan: Sa ngjan me gomarin. Ndjekësja e ka thumbuar me komentin e saj duke e krahësuar moderatoren me gomarin dhe se ajo i ngjan shumë.

Tayna ka postuar disa orë më parë një foto ku ka nxjerrë në pah të pasmet e saj. Kjo foto  nuk ju ka shpëtuar komenteve pozitive por edhe atyre thumbuese. Ndjekësi i ka komentuar :Tu paska qu karantina 500 kile. Duke menduar se këngëtarja është shëndoshur shumë në karantinë dhe ka nxjerr në pah të pasmet e saj.

 

Kejvina Kthjella ka postuar një selfie në instagram, me look-un e saj më të ri. Edhe ne foto e Kejvinës nuk kanë reshtur komentet pozitive edhe ato epike. Ndjekësja e saj i ka komentuar: Je bër si plakë me këto flokë. Ndjekses me shumë mundësi nuk i pëlqen look-u i ri i Kejvinës dhe e thumbon se duket si plakë, nuk e dimë pse ndjekësja mendon kështu dhe nuk e dimë çfarë  nuk i pëlqen tek flokët e Kejvinës.