SHFAQET JOSHËSE/ Luana Vjollca do t’i shkrijë meshkujt me këtë video… (FOTO) – AlpeGossip
SHFAQET JOSHËSE/ Luana Vjollca do t’i shkrijë meshkujt me këtë video… (FOTO)

SHFAQET JOSHËSE/ Luana Vjollca do t’i shkrijë meshkujt me këtë video… (FOTO)

Prezantuesja dhe këngëtarja seski nga Shqipëria, Luana Vjollca këtë vit ka pasur shkëlqimin e saj në çdo aspekt.

Ajo ka qenë si kurrë më parë afër fansave të saj të shumtë.

Me emisione, projekte muzikor e koncerte ajo ka qenë tejet aktive, por edhe e suksesshme. Luana pothuajes çdo ditë ‘qeras’ fansat e saj me fotot provokuese.

Se fundmi Luana ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me të bardha, kaq joshëse shfaqet ajo. Do t’i shkrijë meshkujt…

Show day #Durres tonight 🔥🔥🔥

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on