“Eja knaqu sipër meje, ma ço...”, imami shfrenon fantazinë me adoleshenten tiranase (+16) - AlpeGossip
“Eja knaqu sipër meje, ma ço…”, imami shfrenon fantazinë me adoleshenten tiranase (+16)

“Eja knaqu sipër meje, ma ço…”, imami shfrenon fantazinë me adoleshenten tiranase (+16)

Ngacmimet seksuale të personave të panjohur në rrjetet sociale janë më të vërtetë bezdisëse. Problemi zgjidhet lehtësisht me një block ose injorim. Djemtë të cilët u kërkojnë foto nudo vajzave vazhdojnë të shtohen dita-ditës.

Ky fakt bëhet edhe më alarmant kur personi në fjalë është predikues i fesë. Sipas “Joq”m një vajzë nga Tirana është shprehur se është shokuar nga ajo që i ka kërkuar një imam gjatë një bisedë Direct Message në Instagram.

Imami i ka kërkuar foto nudo dhe i ka përmendur në bisedë e sipër disa pozicione seksuale.