Era Istrefi THYEN rrjetin! Ja suksesi i radhës pas hitit për Botërorin: Ne sapo hymë në... (FOTO) - AlpeGossip
Era Istrefi THYEN rrjetin! Ja suksesi i radhës pas hitit për Botërorin: Ne sapo hymë në… (FOTO)

Era Istrefi THYEN rrjetin! Ja suksesi i radhës pas hitit për Botërorin: Ne sapo hymë në… (FOTO)

Nicky Jam, Will Smith dhe Era Istrefi po shijojnë suksesin e këngës “Live it up”.

Kënga zyrtare e Kampionatit Botëror të Futbollit, u prit mjaft mirë nga publiku dhe po njeh suksese dita ditës.

Përmes një postimi që Era ka ndarë me ndjekësit tregon se ka thyer rekordin duke u renditur në top 50 në platformën muzikore Spotify.

“Ne e thyem edhe këtë në top 50-she në Spotify”, është përshkrimi që Era ia ka vënë fotos.

Kënga e punuar nga Diplo numëron mbi 36 milionë klikime në kanalin zyrtar YouTube.