Marina na futi brenda dhomës së gjumit të saj me Getin! Ja si duket ajo… (FOTO) – AlpeGossip
Marina na futi brenda dhomës së gjumit të saj me Getin! Ja si duket ajo… (FOTO)

Marina na futi brenda dhomës së gjumit të saj me Getin! Ja si duket ajo… (FOTO)

Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Së fundmi ajo lidhi martesë edhe me reperin e njohur Getoar Selimin. Pak nga pak ata po na njohin me shtëpin e tyre luksoze.

Së fundmi Marina ka postuar një video në Instastory, ku duket dhoma e saj e gjumit bashkë me Getin.

Si duket lluksi për ta ska fund pasi dhe shtëpia ka një formë të tillë. Pamja e saj përballë duket të jetë mahnitëse.