SEKS PËR HERË TË PARË/ Kelvi Kadilli bën deklaratën shokuse: 14 vjeç më përdhunuan…(VIDEO) – AlpeGossip
SEKS PËR HERË TË PARË/ Kelvi Kadilli bën deklaratën shokuse: 14 vjeç më përdhunuan…(VIDEO)

SEKS PËR HERË TË PARË/ Kelvi Kadilli bën deklaratën shokuse: 14 vjeç më përdhunuan…(VIDEO)

Një prej të ftuarve specialë të kësaj puntate në “Mos i fol shoferit” në Ora News ishte moderatori Kelvi Kadilli. Ai zbuloi disa detaje nga jeta e tij private dhe intime, që shkaktoi shumë të qeshura tek publiku.

I pyetur se kur ka kryer marrëdhënie seksuale për herë të parë, Kelvi tha duke qeshur: “Se mbaj mend 14 ose 15 vjeç. Më përdhunuan.”

Ndërsa lavatriçen gjatë procesit të centrifugës e konsideroi si vendin më të çuditshëm ku ka bërë seks.

Biseda vijoi tek ëndrrat e tij erotike, për të cilat konfirmoi se i shihte shumë kur ishte adoleshent.

“Shihja erotike kur isha adoleshent. Ëndrrat shkonin dhe në realitet sepse kur zgjohesha, duhet të ndërrohesha. Tani nuk shoh më, se bëjmë gjëra”, tregoi Kelvi.