PLAZH NË DHJETOR/ Françeska Jaçe pozon me BIKINI dhe sapo tërboi rrjetin (FOTO) – AlpeGossip
PLAZH NË DHJETOR/ Françeska Jaçe pozon me BIKINI dhe sapo tërboi rrjetin (FOTO)

PLAZH NË DHJETOR/ Françeska Jaçe pozon me BIKINI dhe sapo tërboi rrjetin (FOTO)

Françeska Jaçe këtë verë ka “bombarduar” rrjetet sociale me foto të nxehta. Se fundmi modelja ka publikuar një foto provokuese në rrjetin social “Instagram” me biki.

Françeska ndodhet me pushime në Dubai dhe nuk ka ngutruar të publikoj foto tunduese duek bërë gjithë rrjetin të tërbohet.

Modelja ka zgjedhur një pal bikini ngjyrë blu  dhe tepër të vogla dhe ne nuk mund ta mohojm se duket super seksi.