‘ME NËNËN NUK NGOPESH KURRË”/ Eranda bën rrëfimin prekës për të ëmën (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
‘ME NËNËN NUK NGOPESH KURRË”/ Eranda bën rrëfimin prekës për të ëmën (FOTO+VIDEO)

‘ME NËNËN NUK NGOPESH KURRË”/ Eranda bën rrëfimin prekës për të ëmën (FOTO+VIDEO)

Ditën e sotme në emisionin “Rudina” ka qenë e ftuar këngëtarja e njohur shqiptare, Eranda Libohova, e cila ka treguar diçka më shumë për këngën e saj më të re të titulluar ‘14’ dhe madje zbuloi se shumë shpejt do të sjell dhe një këngë që do t’i dedikohet nënave.

Në këtë moment, Eranda për herë të parë ka zbuluar edhe lar.gimin nga je.ta të nënës së saj. Këngëtarja ka prekur publikun me rrëfimin emocionues teksa zbuloi se e ndjenë shumë mungesën e saj duke qenë se jetonin në një shtëpi.

“Unë kam jetuar me mamin dhe është një pjesë e pashlyeshme. Është një pjesë shumë e dhimbshme për mua, nëna është dashuri e madhe, siç ka thënë dhe një mikja ime, njeriu nuk u ngopka kurrë me nënën, do që ta ketë aty gjithë jetën. Unë kam jetuar gjatë me të dhe kam kujtime, më mungon e përditshmja me të, më mungon kur shohë atë vendin bosh ku rrinte te televizori. Kam  kujtime, por çfarë të bësh cikli i jetës ky është.”, ka treguar Eranda e prekur.