ZBULON PROJEKTIN E TIJ/ Bruno do t’ju bëjë të qani me këngën e re (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
ZBULON PROJEKTIN E TIJ/ Bruno do t’ju bëjë të qani me këngën e re (FOTO+VIDEO)

ZBULON PROJEKTIN E TIJ/ Bruno do t’ju bëjë të qani me këngën e re (FOTO+VIDEO)

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Bruno ka publikuar sot projektin e tij më të ri, një këngë shumë emocionuese që me siguri do t’ju bëjë të qani.

Muzika dhe teksti shumë prekës janë realizuar nga Flori Mumajesi dhe videoklipi është ndërtuar si një film.

Kënga është pëlqyer që në momentet e para të publikimit dhe pritet të kthehet në hit.

Ndiqni videoklipin.