I RIU E PËRNDIQTE HAP PAS HAPI/ Luana punëson truprojë dhe merr gjithë vëmendjen në protestë (FOTO) – AlpeGossip
I RIU E PËRNDIQTE HAP PAS HAPI/ Luana punëson truprojë dhe merr gjithë vëmendjen në protestë (FOTO)

I RIU E PËRNDIQTE HAP PAS HAPI/ Luana punëson truprojë dhe merr gjithë vëmendjen në protestë (FOTO)

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka qenë në qendër të mediave rozë, pas denoncimit në polici të një djalë 28-vjeçar nga Kosova, pasi prej 3-muajsh e përndiqte.

Kjo ka bërë që ajo të merrte masa, duke punësuar një truprojë.

“Panorama plus” bën të ditur se Luana ra shumë në sy gjatë protestës së mbajtur pak ditë më parë kundër abuzimit, ku shoqërohej nga truproja dhe e motra, Marina.

Ndërkohë 28-vjeçari që përndiqte moderatoren është akoma i lirë, pasi policia nuk ka mundur ta gjejë.

I riu që prej shkurtit dhe deri para pak ditësh e kishte përndjekur Luanën në ambientet e punës në televizion dhe në banesën e saj private duke tentuar që të komunikojë me të.

-640-0-5edcf32495172.jpg

Screenshot_8.png