ME LOT NË SY/ Modelja juaj e preferuar i thotë lamtumirën “Victoria’s Secret” (FOTO) – AlpeGossip
ME LOT NË SY/ Modelja juaj e preferuar i thotë lamtumirën “Victoria’s Secret” (FOTO)

ME LOT NË SY/ Modelja juaj e preferuar i thotë lamtumirën “Victoria’s Secret” (FOTO)

Është mbajtur në New York Sfitlata e Vicotria’s Secret për vitin 2018, një prej eventeve më të rëndësishëm të modës.

E teksa kemi shijuar pafund performancat e këngëtareve shiqptare Rita ORa dhe Bebe Rexha, mund të themi se gjithashtu derdhëm dhe pak lot, me një prej modeleve më ikonike të këtij eventi, Adriana Lima.

Modelja nuk do të jetë më pjesë e pasarelave pas 19 vitesh dhe në këtë sfilatë tha lamtumirën.