KAJAN MBUSH 10 MUAJ/ Pas Veliajt, edhe Ajola publikon FOTON e ëmbël: Po e ndriçon… – AlpeGossip
KAJAN MBUSH  10 MUAJ/ Pas Veliajt, edhe Ajola publikon FOTON e ëmbël: Po e ndriçon…

KAJAN MBUSH 10 MUAJ/ Pas Veliajt, edhe Ajola publikon FOTON e ëmbël: Po e ndriçon…

Kajan, djali i kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, ditën e sotme ka mbushur 10 muaj. Ishte Veliaj i cili që në mëngjes ndau me publikun një foto të ëmbël me të birin, të cilin ishte duke e ushqyer dhe shkroi: U rritëm edhe ne!

Ndërkohë edhe bashkëshortja Ajola Xoxa ka publikuar pak më vonë një foto më të birin Kajan në krahë dhe shkruan: 10 muaj më këtë dritë të vockël që po e ndriçon gjithë botën time.

Të dy duken aq të ëmbël në këtë foto sa të zbukurojnë ditën!

 

 

Përgatiti: AlpeNews.al