Enca Haxhia provokon keq! Nxjer gishtat e mesit dhe... (FOTO) - AlpeGossip
Enca Haxhia provokon keq! Nxjer gishtat e mesit dhe… (FOTO)

Enca Haxhia provokon keq! Nxjer gishtat e mesit dhe… (FOTO)

Enca Haxhia brenda pak ditësh pritet të lançoj këngën e saj më të re.

Ama pavarësisht kësaj ajo vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.

Shpesh herë Enca me postimet e saj e “tepron” madje ndonjëherë shafq dhe mungesë edukate.

“Kur ti je Milka, por ai eshte mesuar me Albeni”, ka shkruar krahas fotografisë, teksa ka ngritur gishtat e mesit lartë …

Me kë ta ketë Enca kësaj radhe? /AlpeNews.al/