ISH BANORJA E “BIG BROTHER” TËRBON NDJEKËSIT/ Xhensila Pere publikon foton me “THITHKAT” jashtë – AlpeGossip
ISH BANORJA E “BIG BROTHER” TËRBON NDJEKËSIT/ Xhensila Pere publikon foton me “THITHKAT” jashtë

ISH BANORJA E “BIG BROTHER” TËRBON NDJEKËSIT/ Xhensila Pere publikon foton me “THITHKAT” jashtë

Ish banorja e “Big Brother” Xhensila Pere  është në qendër të vëmendjes pas sherrit të bujshëm me trasgjinoren Linda Rei.

Emri i saj  përfshihet shpesh në skandale por duket se Xhensila është pa komplekse edhe nuk i bëjn përshtypje.

Ajo shihet shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto të nxehta dhe povokuese të cilat kritikohen nga ndjekësit.

Pra disa minutash ajo ka postuar një foto ku tregon më shumë seç duhet. Xhensila ka veshur një këmish të lagur ku i duken thithkat e gjoksit.