“FIKS SI PJESHKAT E INSTAGRAMIT”/ Video e Rezart Veleshnjës do t’ju bëjë të qeshni me lot – AlpeGossip
“FIKS SI PJESHKAT E INSTAGRAMIT”/  Video e Rezart Veleshnjës do t’ju bëjë të qeshni me lot

“FIKS SI PJESHKAT E INSTAGRAMIT”/ Video e Rezart Veleshnjës do t’ju bëjë të qeshni me lot

Rezart Veleshnja është një ndër figurat më të dashura të ekranit, i cili ndiqet nga një numër i madh fansash në profilin e tij në Instagram. Herë pas here, ai tërheq vëmendjen e të gjithëve me videot e tij plot humor, siç ka bërë edhe së fundmi.
Në një postim në Instagram, ai ka imituar “pjeshkat e Instagramit” teksa bëjnë video në makinë.

Ai filmon orën në dorë dhe më pas ngre kamerën teksa fryn buzët dhe tund kokën nën ritmet e muzikës, veprime që i kanë shkrirë së qeshuri komentuesit.
“Fiks si pjeshkat e Instagramit”- është përshkrimi që Rezarti i ka vënë videos së tij epike.

 

View this post on Instagram

Fiks si pjeshkat e instagramit! hahaha

A post shared by Rezart Veleshnja (@rezart._.veleshnja) on