E veshur me BIKINI, Alketa Vejsiu tregon të PASMET nga Afrika: Ky vend më… (FOTO) – AlpeGossip
E veshur me BIKINI, Alketa Vejsiu tregon të PASMET nga Afrika: Ky vend më… (FOTO)

E veshur me BIKINI, Alketa Vejsiu tregon të PASMET nga Afrika: Ky vend më… (FOTO)

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu pasi mbaroi emisionin e saj “Në kurthin e Piter Pan” vendosi që të marr disa ditë pushimi dhe së bashku me vajzën e Vera Grabockës, Linda Fllokon u nisë me pushime në Afrikë.

Ajo ka qenë shumë aktive këto kohë në rrjetet sociale, ku ka ndarë me ndjekësit çdo moment nga pushimet në destinacionin e largët. Alketa e ka treguar shpesh që ka mbetur e mahnitur nga kjo eksperiencë e veçantë.

Mirëpo përveç turit që bëri në Afrikë, moderatorja ka vendosur që të relaksohet dhe të shijojë rrezet e diellit. Pak më parë ajo ka publikuar një foto në Instagram teksa shihet e ulur në një pishinë duke shijuar pamjen që të ofron vendi përrallor.

 

“Ky vend më ka mrekulluar çdo ditë,” ka shkruar Alketa në foton ku ka kthyer shpinën dhe e veshur me bikini i ka treguar të gjithëve të pasmet dhe trupin elegant.