ME PUSHIME NË TURQI/ Ami ndan videon më të ëmbël të Joelit me Sian – AlpeGossip
ME PUSHIME NË TURQI/ Ami ndan videon më të ëmbël të Joelit me Sian

ME PUSHIME NË TURQI/ Ami ndan videon më të ëmbël të Joelit me Sian

Ermali dhe Ami po kalojnë pushimet në Turqi së bashku me dy fëmijët e tyre, Joelin dhe Sian.

Me pushime në Turqi, Ami ndan videon më të ëmbël

Ami është treguar shumë aktive në rrjete sociale përgjatë këtyre ditëve dhe ka ndarë vazhdimisht foto dhe video me ndjekësit. Vetëm së fundmi ajo ka publikuar një video shumë të ëmbël të Joelit me Sian.

Me pushime në Turqi, Ami ndan videon më të ëmbël

Dy vogëlushët shihen duke u larë në pishinë e duke u argëtuar me njëri-tjetrin. “Ju dua”, ka shkruar Ami krahas videos.

VIDEO