E imituan në “Portokalli”, reagimi i Rudina Magjistarit është siç nuk e prisnim (FOTO) – AlpeGossip
E imituan në “Portokalli”, reagimi i Rudina Magjistarit është siç nuk e prisnim (FOTO)

E imituan në “Portokalli”, reagimi i Rudina Magjistarit është siç nuk e prisnim (FOTO)

Këtë të diel në “Portokalli”, ashtu siç ishte parashikuar, aktori Rezart Veleshnja imitoi moderatoren e njohur të televizionit Klan, Rudina Magjistarin.

Moderatorja e cila prezanton çdo ditë emisionin “Takimi i Pasdites” e ka marr me sportivitet imitimin.

Madje ajo vendosi që t’i kushtojë më shumë vëmendje vetes duke lyer flokët dhe duke vendosur të veshë një fustan shumë klasik, duke thyer imazhin e përditshëm.

Ky kurim në pamje ka qenë kundërpërgjigja e saj përballë imitimit që iu bë të dielën në spektaklin e humorit në “Top Channel”. Me siguri që Rudina e ka ndjekur aktorin dhe besojmë se do të shprehet në një moment të dytë për performancën e tij.