‘’Edhe vdekja nuk mund të na ndajë…’’, ish-banorja e Big Brother bën postim që ju me siguri e keni hasur…(FOTO) – AlpeGossip
‘’Edhe vdekja nuk mund të na ndajë…’’, ish-banorja e Big Brother bën postim që ju me siguri e keni hasur…(FOTO)

‘’Edhe vdekja nuk mund të na ndajë…’’, ish-banorja e Big Brother bën postim që ju me siguri e keni hasur…(FOTO)

Është një nga personazhet më në zë të showbizz-it dhe kjo falë postimeve të saj të nxehta që shpesh “ngrenë temperaturat” në Instagram.

E kemi fjalën për Françeska Jaçen e cila së fundmi ka vendosur të bëjë një postim në Instagram që me siguri do të qeshni pa fund.

“Ktu merr kuptim shprehja: “Edhe vdekja nuk mund të na ndajë”, shkruan Françeska mbi foton ku shihet një çift pulash në gjendje normale dhe nga ana tjetër pasi janë gatuar.

Me siguri e keni hasur këtë shprehje, Françi po që di si të jetë funny.