“SHPËRTHEJNË” PËRDORUESIT E TWITTER/ Akuzojnë Melania Trump se përdor një grua tjetër për… (FOTOT+VIDEO) – AlpeGossip
“SHPËRTHEJNË” PËRDORUESIT E TWITTER/ Akuzojnë Melania Trump se përdor një grua tjetër për… (FOTOT+VIDEO)

“SHPËRTHEJNË” PËRDORUESIT E TWITTER/ Akuzojnë Melania Trump se përdor një grua tjetër për… (FOTOT+VIDEO)

Presidenti Trump dhe bashkëshortja e tij Melania vizituan komunitetin e Alabamas lindore këtë të premte që u shkatërrua nga tornadot dhe vdiqën 23 persona.

Sapo ato mbërritën në Albama, në rrjetin social Twitter, hashtagu #FakeMelania që nënkupton “Melania Fallco”, pushton postimet. Sipas teorive konspirative, Zonja e Parë shpeshherë në takime të ndryshme që zhvillohen, zëvendësohet nga një grua tjetër e cila është mjaft e ngjashme me të.

Sipas përdoruesve të Twitterit, diferencat në pamje provojnë se ajo nuk ishte e se madje ky ishte imitimi më i keq që kishin parë ndonjëherë.

Fakti se Zonja e Parë po përdorte dikë tjetër për ta zëvendësuar në daljet publikue u përmend për herë të parë në vitin 2017.

/AlpeNews.al