KËMBËT NË MAJË TË MAKINËS/ Poza që po çmend vip-et: Nga Zaimina tek Bora (FOTO) – AlpeGossip
KËMBËT NË MAJË TË MAKINËS/ Poza që po çmend vip-et: Nga Zaimina tek Bora (FOTO)

KËMBËT NË MAJË TË MAKINËS/ Poza që po çmend vip-et: Nga Zaimina tek Bora (FOTO)

Poza brenda makinës së duket se është kthyer në të preferuarin e vajzave të showbizit shqiptar.

Së fundmi   kjo pozë po kthehet në një trend ku femrat nuk po i shpëtojnë dot kësaj “manie”. Jo vetëm të huajat por edhe emra të njohura të ekranit tonë kanë publikuar pozën më “hot” të momentit.

Ato shfaqen me veshjet të ngushta dhe duken tepër seksi teka marrin një pozicion mjaft provokues.

Ja disa nga fotot që po ndezin rrjetet dhe vip-et që çmendën meshkujt.

Bora Zemani

 

Zaimina Vasjari

Frnaçeska Jaçe

 

Tayna

Einxhel Shkira

Luana Vjollca

AlpeNews.al