Nga buqetat te “Louboutin”, si po e festojnë të famshmit shqiptarë 14 Shkurtin (FOTO) - AlpeGossip
Nga buqetat te “Louboutin”, si po e festojnë të famshmit shqiptarë 14 Shkurtin (FOTO)

Nga buqetat te “Louboutin”, si po e festojnë të famshmit shqiptarë 14 Shkurtin (FOTO)

Ashtu si të gjitha çiftet, edhe të famshmit shqiptarën zgjodhën ditën e Shën Valentinit për të uruar njeriun e tyre të zemrës. Veç dedikimeve në ditën e të dashuruarve, nuk munguan as dhuratat. Lulet dhe çokollatat ishin ndër surprizat më të preferuarat, sikur simbolizojnë dashurinë dhe ëmbëlsinë e lidhjes së çifteve. Nga artistët te politikanët, urimet publike ishin surprizat më të ëmbla për ta.

Sali Berisha
“Gëzuar miq Shën Valentinin, ditën që të lë pa fjalë!”

Ramush Haradinaj

Fiori Dardha
“Me la 10 mije leke (te vjetra) mbi tavoline. “Merri! Prishi te gjitha” – me tha. Gezuar! P.S: diçitura është për humor. Dashuria e vërtetë nuk ka nevojë as për 10 mijë, as për 100 mijë, as për 1 milion dhe as per 10 milion lekë të vjetra. Duhen më shumë! 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 PER PORTALET: Eshte SHAKAAAAAA!”

Armina Mevlani

Shkëlzen Berisha
“A do të bëhesh Shën Valentini im përgjithmonë?”

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani (Mbollën pemën e dashurisë)
“Në ditën e Shën Valentinit, ku simbolikisht promovohet dashuria, dua të them se dashuria për natyrën është jashtëzakonisht primare, sepse është burim i jetës, është gjithçka për ne. Kjo është një mënyrë e vogël për t’u treguar të përgjegjshëm për të ardhmen e fëmijëve tanë, sepse ajo që jemi dhe bëjmë sot, është pjesë e asaj që do vijë në të ardhmen. Simbolikisht, kjo ka një domethënie shumë të madhe, ndaj e falënderoj Erionin dhe stafin e tij, që duket që përtej profesionit i bën me zemër dhe kjo është një gjë jashtëzakonisht e rëndësishme për një projekt kaq të madh”, tha Albani.

Venera Lumani dhe Lindi Islami (Mbollën pemën e dashurisë)

Fotinia dhe Danieli (Mbollën pemën e dashurisë)

Rudina Magjistari

Stresi

Jon Gjebrea dhe e fejuara Merlin Haxhiymeri
Pasi ai i dhuroi:

Ajo i dhuroi Jon Gjebreas:

Robert Berisha

Besnik Qaka

Mozzik
“Urime Alarmi jem,urime dosti jem,urime pllumi jem”.

Burimi: Iconstyle.al