NGA PRADA TEK VERSACE/ Këpucët më të mira nga java e modës në Milano (FOTO) – AlpeGossip
NGA PRADA TEK VERSACE/ Këpucët më të mira nga java e modës në Milano (FOTO)

NGA PRADA TEK VERSACE/ Këpucët më të mira nga java e modës në Milano (FOTO)

Këtë vjeshtë bëhuni gati për të hyrë në këpucë lëkure me shkëlqim të lartë, thembra të trasha dhe çizme të mbushura?

Këto janë  këpucët më të mira që u shfaqën në pistën në Milan Fashion Week. Ku dominuan emra të njohura si Versace,Prada, Dolce Gabbana.

Prada
Moschino
Max Mara
Bottega Veneta
Dolce & Gabbana
Versace

 

Tod’s