ÇIFTI I RI I SHOWBIZIT/ Dojna Mema e lidhur me këngëtarin e njohur shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
ÇIFTI I RI I SHOWBIZIT/ Dojna Mema e lidhur me këngëtarin e njohur shqiptar (FOTO)

ÇIFTI I RI I SHOWBIZIT/ Dojna Mema e lidhur me këngëtarin e njohur shqiptar (FOTO)

Dojna Mema është një ndër moderatoret më të njohura e të dashura për publikun shqiptar, e cila është munduar gjithmonë t’a mbajë të fshehë jetën e saj private.

Megjithatë, “Iconstyle” ka zbuluar lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Vlashent Sata, i cili është 10 vite më i madh se Dojna.

Çifti ka udhëtuar së fundmi drejt Stambollit, ku kanë pozuar në të njëjtin vend por në kënde të ndryshme dhe pozat janë publikuar me dy ditë diferencë nga njëra-tjetra.

Dojna nuk ka treguar në asnjë moment se me kë ishte e shoqëruar në pushimet e saj dhe mësohet se 26-vjeçarja dhe 36-vjeçari po e shijojnë prej kohësh romancën e tyre.

Burimi: Iconstyle