Na është bërë c*ca si faqe! Graciano tregon ngacmimet nga balerinët gay! (VIDEO) – AlpeGossip
Na është bërë c*ca si faqe! Graciano tregon ngacmimet nga balerinët gay! (VIDEO)

Na është bërë c*ca si faqe! Graciano tregon ngacmimet nga balerinët gay! (VIDEO)

Në programin e fundjavës ‘Një kat më lart’ të moderatorit Ermal Peçi, balerini Graciano Tagani foli për eksperiencën e tij të gjatë në ekranet tona. Ai po ashtu është komentuar për raportet me femrat si dhe gjykuar për orientimin e tij seksual. Duke folur për zhveshjet e sotme të disa balerinave ai tregon se për të s’ka asnjë surprizë pasi i ka parë gjithmonë duke u zhveshur.

‘Kur je në një trup baleti nxiton për numrin e radhës. Shikon veten, tjetrën, ajo është me cica jashtë dhe i thua ecc vazhdooo. Na është bërë cica si faqe (qesh).’

Duke vijuar rrëfimin e tij Ermali e ngacmon duke i thënë nëse ndonjëherë vajzat që ka pranë i duken shumë ndryshe nga rrjetet sociale. Duke pranuar këtë fakt ai nuk përmend emra por justifikon ndryshimet e tyre për shkak të nevojës së tregut. Po përsa i përket ngacmimeve homoseksuale?

‘Shumë balerinë kanë prirje gay. Më kanë provokuar, më kanë ngacmuar, por kanë marrë përgjigjen e duhur’.

A e ka vuajtur ai paragjykimin si gay? Familja e tij? Zbuloni përgjigjen pas minutës së 17-të videos së mëposhtme.