PRAPASKENAT e klipit “Mike”/ Producenti flet për këngëtarët: Elvana ishte shumë kërkuese, ndërsa Ledri… – AlpeGossip
PRAPASKENAT e klipit “Mike”/ Producenti flet për këngëtarët: Elvana ishte shumë kërkuese, ndërsa Ledri…

PRAPASKENAT e klipit “Mike”/ Producenti flet për këngëtarët: Elvana ishte shumë kërkuese, ndërsa Ledri…

Sot në emisionin “ IN Traffic” në IN Radio 105.7 ishte i ftuar producenti, i talentuar i disa hiteve, Arbre Blass. Së fundmi ai ka qenë producenti i këngës “ Mike” nga Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu. Ai na tregoi më shumë detaje rreth realizimit të këtij singëlli, duke thënë se Elvana Gjata është më kërkuese dhe dëshiron më shumë perfeksionizmin, ndërsa Ledri merret me pjesën e tij pa u kthyer më pas.

Gjithashtu, ai tha se kanë punuar 250 orë për ta përfunduar këtë produksion, që rezultoi një super sukses.

PRODUCENTI – Arbre Blass në IN TRAFFIC 105.7

Sot në "IN Traffic" në IN Radio ishte i ftuar producenti i talentuar,Arbre Blass. Ai është producenti i hitit veror i këtij viti: Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu-Mike

Gepostet von INtv Albania am Mittwoch, 25. Juli 2018