DEBATI ME MIRA KAZHANIN/ Jul Deda dhe Fatma Haxhialiu sherr live në emision: Po je burrë, kërko falje – AlpeGossip
DEBATI ME MIRA KAZHANIN/ Jul Deda dhe Fatma Haxhialiu sherr live në emision: Po je burrë, kërko falje

DEBATI ME MIRA KAZHANIN/ Jul Deda dhe Fatma Haxhialiu sherr live në emision: Po je burrë, kërko falje

Aktori Jul Deda dhe moderatorja Fatma Haxhialiu kanë debatuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Thumb on”, për sherrin virtual mes tij dhe gazetares Mira Kazhani.

 

“T’i gjejmë një burrë është një batutë që nënkupton se ke nevojë për një paracetamol. Unë nuk u merzita nga komenti i saj, nuk me preku sepse ishte një përgjigje mllefi”, u shpreh Juli.

“Po të jesh burrë, i kërkon falje publike”, i tha Fatma.

“Unë ti kërkoj falje asaj? Po sikur ti kërkoj falje ajo të gjithë grave të Astirit që i bëri ato, atëherë ia kërkoj unë”, u përgjigj Juli.

“Pse Mira Kazhani e ka bërë atë që u bë në Astir?”, vazhdoi Fatma.

“Pse unë e thashë atë? E ka thënë Churchill-i”, tha Juli.

Burimi: Blitz.al