Venera “përgjon” Lindin/ I publikon një foto duke i bërë BELANË – AlpeGossip
Venera “përgjon” Lindin/ I publikon një foto duke i bërë BELANË

Venera “përgjon” Lindin/ I publikon një foto duke i bërë BELANË

Këngëtarja Venera Lumani ka publikuar në rrjete sociale një foto ku tregon sesi frymëzohet partneri i saj Lind Islami për këngë të reja.
Duket se tani ka filluar puna për projekte të reja dhe këtë e ka treguar vetë Venera. “Kur kompozon, Lindi! Vendodhja numër 1: Para pasqyrës”, ka shkruar ajo krahas fotos së publikuar