“KAM TË FTUAR QË ZIHEN”/ Luana Vjollca ndihet e lumtur dhe sapo na e zbuloi arsyen (VIDEO) – AlpeGossip
“KAM TË FTUAR QË ZIHEN”/ Luana Vjollca ndihet e lumtur dhe sapo na e zbuloi arsyen (VIDEO)

“KAM TË FTUAR QË ZIHEN”/ Luana Vjollca ndihet e lumtur dhe sapo na e zbuloi arsyen (VIDEO)

Edhe këtë të shtunë një spektakël i vërtetë plot humor dhe argëtim mbërriti në dyert e familjeve shqiptare. Luana Vjollca dhe fustani i saj i zi duket se do të jenë hijeshia e gjithë kësaj mbrëmjeje.

Ndërkoh që Zamira Kita i thotë moderatores pse bëhesh me nerva që i bie këmbës ,moderatorja ja ka kthyer me tëqeshur dhe një deklarat epike.

“Jam shumë e lumtur se kam për herë të parë të ftuar që zihen në emisionin tim” 

AlpeNews.al