ALBA HOXHA VISHET NUSE/ Albi Nako ndihet krenar dhe ja veprimi që bën (FOTO) – AlpeGossip
ALBA HOXHA VISHET NUSE/ Albi Nako ndihet krenar dhe ja veprimi që bën (FOTO)

ALBA HOXHA VISHET NUSE/ Albi Nako ndihet krenar dhe ja veprimi që bën (FOTO)

Pas ndarjes nga Klaudia Pepa, Albi Nako është përfolur për një lidhje me balerinën e njohur Alba Hoxha. Madje u tha se ata e kanë çuar në një tjetër nivel lidhjen e tyre duke u fejuar por që të dy i kanë mohuar këto lajme.

Ndonëse e ka mohuar lidhjen, Albi Nako nuk e fsheh dot gëzimin kur sheh Albën të veshur si nuse me fustan nusërie.

Balerina e njohur Alba Hoxha është bërë sot nuse për herë të parë teksa ka sfiluar në një event por ajo që  ra në sy ishte reagimi i Albi Nakos.

Ai e ka filmuar balerinën gjatë gjithë xhiros së saj dhe dukej mjaft i fokusuar në performancën e Albës, të cilën e ka etiketuar në videot në Instagram dhe ka vendosur disa emoji.