Nga çifti më i bukur deri tek personi më i ‘urryer’! Ja mendimi i Aulonës dhe Fatmës – AlpeGossip
Nga çifti më i bukur deri tek personi më i ‘urryer’! Ja mendimi i Aulonës dhe Fatmës

Nga çifti më i bukur deri tek personi më i ‘urryer’! Ja mendimi i Aulonës dhe Fatmës

Moderatoret shqiptare, Aulona dhe Fatma njihen për fjalët e qarta dhe të drejtpërdrejta që thonë pa hezituar në ekran.

Shpesh herë janë komentuar si ironike dhe të padurushme, por vijojnë të kenë vëmendje të madhe për këtë arsye.

Gjatë një bisede në intervistën për emisionin ‘Mos I fol shoferit’ nga Rudina Dembacaj, të dyja kanë rrëfyer hapur emrat e shoëbizit që nuk durojnë dot, pa lënë pas dhe ata që pëlqejnë më shumë.

Për përshkrimet e tyre janë bazuar tek muzika dhe intervistat që kanë bërë me ta.

Personazhi që nuk e honeps dot

Aulona Musta: Blero.

Personazhet më të këndshëm

Fatma Haxhiualiu: Mc Kresha, Ledri Vula, Lyrical Son, Aurela Gace.

Aulona Musta: Bes Kallaku, Kastro Zizo.

Çifti më i bukur 

Aulona Musta: Ledri dhe Dafina

Fatma Haxhialiu – Besi me Xhensilën