“NUK ËSHT ASPAK E VËRTETË”/ Super milioneri ka 2 fjalë per Adrola Dushin (FOTO) – AlpeGossip
“NUK ËSHT ASPAK E VËRTETË”/ Super milioneri ka 2 fjalë per Adrola Dushin (FOTO)

“NUK ËSHT ASPAK E VËRTETË”/ Super milioneri ka 2 fjalë per Adrola Dushin (FOTO)

Modelja shqiptare Adrola Dushi është komentuar gjatë kohët e fundit në media për shkak të jetës së saj private. Pas ndarjes nga bashkëshorti, bukuroshja shqiptare u tha se është në një lidhje me një model që quhet Pavllo.

E pyetur së fundmi se nëse është lidhur me milionerin model, Adrola tha: “Nuk është aspak e vërtetë! Çfarë mund të them për këtë gjë? Nuk është e vërtetë, sigurisht!”

Mirëpo, ditën e sotme ajo feston ditëlindjen dhe Pavllo nuk ka ngurruar ta urojë publikisht modelen me një urim shumë special.

“Gëzuar ditëlindjen Adrola Dushi. Të dua”, ka shkruar Pavllo në një postim që Adrola e ka postuar tek profile i saj duke e falenderuar modelin me një zemër.