“ÇIFTI SEKSI”/ Aulona me bashkëshortin e saj “çmendin” Instagramin (VIDEO) – AlpeGossip
“ÇIFTI SEKSI”/ Aulona me bashkëshortin e saj “çmendin” Instagramin (VIDEO)

“ÇIFTI SEKSI”/ Aulona me bashkëshortin e saj “çmendin” Instagramin (VIDEO)

Aulona Musta së bashku me bashkëshortin e saj ka vendosur të kalojë disa ditë pushimi në Itali.

Sigurisht që obsesioni i saj për të postuar në rrjete sociale nuk e ndalon që të ndajë çdo moment nga ky udhëtim.

Ndër shumë postime, ajo që ka tërhequr vëmendjen është videoja e moderatores në banjo duke treguar trupin e saj pas palestrës dhe më pas aty hyn bashkëshorti.

Të dy duken një çift shumë seksi e sidomos për fizikun e palestruar…