“PËR RELAKS DHE DASHURI”/ Zbulohet vendi ku po pushojnë Oriola dhe Eros Grezda (FOTO) – AlpeGossip
“PËR RELAKS DHE DASHURI”/ Zbulohet vendi ku po pushojnë Oriola dhe Eros Grezda (FOTO)

“PËR RELAKS DHE DASHURI”/ Zbulohet vendi ku po pushojnë Oriola dhe Eros Grezda (FOTO)

Pavarësisht thashethemeve se ishin ndarë, Oriola dhe Erosi duket se janë shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit. Së fundmi çifti kanë nisur pushimet dhe Oriola nuk i ka kursyer fotot bombastike.

Ata kanë zgjedhur Turqinë dhe resortet e saj luksoze e këtë vend pushimi Erosi e përshkruan “të mrekullueshëm për t’u relaksuar dhe trajnuar”. Kështu shkruan ai në postimin e fundit teksa në sy bie komenti i Oriolës.

“Dhe për dashuri”, ia kthen modelja. Me sa duket dyshja po kalon momente mjaft romantike pranë njëri-tjetrit.