“NUK DO TË KETË MË TOLERIME”/ Nxehet Liberta Spahiu dhe paralajmëron ndjekësit… (FOTO) – AlpeGossip
“NUK DO TË KETË MË TOLERIME”/ Nxehet Liberta Spahiu dhe paralajmëron ndjekësit… (FOTO)

“NUK DO TË KETË MË TOLERIME”/ Nxehet Liberta Spahiu dhe paralajmëron ndjekësit… (FOTO)

Liberta Spahiu ka paralajmëruar njëherë e mirë të gjithë ndjekësit që fyejnë nëpër komente, se nuk do të ketë më tolerime.

Moderatorja ka bërë një postim sot përmes të cilit shprehet se çdo koment me përmbajtje negative, fyese dhe frustruse në profilin e saj, do të fshihet.