BES KALLAKU FESTON DITËLINDJEN/ Surpriza që i bëri Xhensila do t’ju lërë pa fjalë! – AlpeGossip
BES KALLAKU FESTON DITËLINDJEN/ Surpriza që i bëri Xhensila do t’ju lërë pa fjalë!

BES KALLAKU FESTON DITËLINDJEN/ Surpriza që i bëri Xhensila do t’ju lërë pa fjalë!

Ditën e sotme aktori i njohur Bes Kallaku feston ditëlindjen.

Ai mbush 34 vjeç dhe në një ditë si kjo nuk mund të mungonte një surprizë nga Xhensila.

Pasi ora ka kaluar 00:00, këngëtarja ka publikuar në Instastory një foto ku zbulon tortën që ka zgjedhur për këtë ditëlindje të bashkëshortit.

Torta e realizuar aq perfekte simbolizon filmin e ri të Besit “Falco” dhe në të shkruhet: “Edhe 100 baba”.

Me këtë dedikim Xhensila shpreh edhe urimin e vogëlushes së tyre Ajka, e cila erdhi në jetë në korrik të vitit që lamë pas.

Besi dhe Xhensila njihen për surprizat e veçanta që bëjnë për njëri-tjetrin.